Mariiii не рекомендує цей магазин

Купив: Apple AirPods 2 Charging Case (MV7N2/C), Замовлення №3989474

Vladik_1991 рекомендує цей магазин

Купив: Кріплення на голову для телефона WAZZA WZ3823, Замовлення №805 521 488

Отримав посилку швидко, жаль, що на нову пошту, а не відділення, бо продавець не Розетка... і довелось переплатити за доставку. У всьому ж іншому питань немає.
Kasper19 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Веб-камера Logitech Brio 100 Full HD Webcam Off White (960-001617), Замовлення №215289

Задоволений товаром, також приємно здивувала ціна, одна з найдешевших. Кормстуюсь з задоволенням!
TarasKorsun рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №250324

Замовив тут айфон 13 Pro Sierra Blue для своєї дівчини. Телефон прийшов вчасно, на наступний день після замовлення, я вже забрав його на новій пошті. Телефон замовляв в стані Open Box - отримав перевірив, все в ідеальному стані, різниці з новим не побачив, хіба що акумулятор 99%, але ми обговорювали це з менеджером магазину і я вважаю що 1% це не критично. Вибором магазину задоволений. Рекомендую цей магазин
GPOS рекомендує цей магазин

Купив: Корпус Cougar MX600 RGB, чорний, Замовлення № 271602

Все супер! Замовляв через оплату на картку! Після оформлення замовлення, зразу подзвонили та повідомили про замовлення, сказали що надішлють завтра, так і сталось вже завтра замовлення було надіслано, а на слідуючий день уже отримав замовлення. Рекомендую цей магазин
Назар C рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мобільний телефон RENO8 T 8/128 CPH2481 SUNSET ORANGE OPPO , Замовлення №271193

Замовляв oppo, я залишився задоволеним
ПБ-32 Желіховський Антін рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення AZZA PSAZ-650W, Замовлення №565189

Отримав все вчасно. Обслуговування якісне. Товар був запакований у заводську плівку.
ShereKhan не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Кишеня зовнішня AgeStar 31UB2A18

Ціна в магазині змінюється як на біржі - декілька раз протягом дня заходжу на сторінку товару і кожного разу ціна збільшується на гривню-дві... Я такого ще не бачив в жодному магазині...
Sergey M не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Захисне скло для телефону ArmorStandart Скло захисне Pro Apple iPhone 15 Pro (ARM71484), Замовлення №Заказ E-02524639

Товар бракованный и не совпадают размеры . магазин морозится я не я хата не моя
Юлія Сушик рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R8 kit RF 24-50mm IS STM (5803C016), Замовлення №Canon EOS R8 kit RF 24-50

Класний магазин. все дуже оперативно зроблено, і доставлено. Рекомендую